REZERVASYON YAP
x
Giriş 18 Ocak
Çıkış 19 Ocak
Yetişkin
Çocuk
Promosyon Kodu

ÖNE ÇIKANLAR

İstanbul’daki eviniz Antwell, ister 3 gün ister 3 ay konaklayın ihtiyaç duyduğunuz huzuru, kusursuz konforu ve güveni size sağlıyor.

KONFORLU KONAKLAMA

Antwell, uzun ya da kısa fark etmeksizin evinizin konforunu tüm detaylarıyla hissettiriyor. Konaklama deneyimine sağlıklı konaklama anlayışını entegre eden Antwell,  lobi alanında bulunan reviri, 7/24 hemşire hizmeti ve odalarda bulunan acil durum butonları ile alanında bir ilke imza atıyor.

DÜZENLİ VE DENGELİ BESLENME

Antwell içerisinde bulunan Eatwell restoran ve mükemmel panoramik manzaraya sahip olan Teras Cafe, siz misafirlerimize kusursuz bir gastronomi yolculuğu vadediyor.

AKTİVİTE VE WELLNESS ALANLARI

Antwell’in içerisinde bulunan engelli dostu yüzme havuzu, spor-fitness salonu, dans atölyesi, sauna, hamam ve buhar odası misafirlerimizin evlerinden uzakta olsa da sağlıklı yaşamdan uzak kalmamasını sağlıyor.

HER AN HAZIR SAĞLIK HİZMETİ

Lobi alanında bulunan ve 7/24 sağlık hizmeti sağlayan reviriyle Antwell, güler yüzlü sağlık personelinin desteği ve her odadan revire tek tuşla kolay ulaşım ile misafirlerimize kendilerini hep güvende hissettiriyor.

AYRICALIKLI HİZMET

Hayatı kolaylaştıran ve birbirinden farklı ihtiyaçlara cevap veren hizmet anlayışıyla Antwell, kaliteli bir konaklama deneyimi yaşatıyor. Tüm ihtiyaçları anlayıp, aileden biri bağ kuran ekibiyle Antwell, işini severek yapan profesyonellerden oluşuyor.

Antwell misafirlerinin tüm ihtiyaçlarına hızlı, içten ve kişisel çözümler sunan güler yüzlü personeliyle, konaklama deneyiminizi en üst seviyede yaşamanıza olanak sağlıyor. Konaklamalarda kısa ve uzun dönem fark etmeksizin müşteri memnuniyetini merkezine alan hizmet anlayışıyla Antwell, uzaktaki evinizde kendi evinizi özlemeyeceğiniz sıcaklığı size sağlıyor.

x